کنگره نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی

کنگره: نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی نوشابه پیشگیری تغذیه تاثیر دوغ در پیشگیری از گرمازدگی

گت بلاگز اخبار حوادث کارگر ساختمانی که دلارفروش می‌کرد، قاتل اسلحه به دست از آب درآمد

کارگر ساختمانی که در سودای پولدار شدن به خرید و فروش دلار رو آورده بود، هنگامی که خود را با ضرر 400 میلیون تومانی رو به رو دید نقشه یک جنایت را اجرا کرد. بعد از

کارگر ساختمانی که دلارفروش می کرد، قاتل اسلحه به دست از آب درآمد

عبارات مهم : اسلحه

کارگر ساختمانی که در سودای پولدار شدن به خرید و فروش دلار رو آورده بود، هنگامی که خود را با ضرر 400 میلیون تومانی رو به رو دید نقشه یک جنایت را اجرا کرد. بعد از ظهر دوشنبه 28 اسفند سال گذشته، گزارش تیراندازی در حوالی چهارراه گلوبندک از سوی مأموران کلانتری 113 بازار به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

ایران نوشت: بدهید ترتیب بازپرس محسن مدیر دِه و تیمی از کارآگاهان بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. در تحقیقات میدانی مشخص شد مقتول مرد 51 ساله ای بوده که هنگام سوار شدن بر موتورسیکلتش از سوی مرد جوانی با شلیک دو گلوله به قتل رسیده است.

در بازبینی دوربین های مداربسته محل حادثه، تصویر متهم 41 ساله به دست آمد. همزمان با شناسایی هویت وی مشخص شد، رستم، یکی از دلالان دلار بوده است که بعد از این جنایت ناپدید شده است هست. بدهید ترتیب تحقیقات جهت دستگیری عامل این جنایت از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه یافت، تا اینکه کارآگاهان جنایی با خبر شدند رستم در ساختمان نیمه سازی مشغول گچکاری شده است است.

کارگر ساختمانی که دلارفروش می‌کرد، قاتل اسلحه به دست از آب درآمد

با شناسایی مخفیگاه متهم، وی ساعت 3 بعد از ظهر دوشنبه 24 اردیبهشت و بعد از 56 روز فرار دستگیر شد.

وی در تحقیقات گفت: جهت کارگری به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم ولی دریافتم دلالی دلار کار بهتری است به همین خاطر وارد این کار شدم و از این دلالی هم پول خوبی گیرم آمد، تا اینکه به مرد میانسالی 400 میلیون تومان دلار فروختم و او زیر معامله زد و پولم را نداد. از آنجایی که تمام این داد و ستدها زبانی بود و روی کاغذ نوشته نشده بود، من مدرکی جهت گرفتن پولم نداشتم.

بعد از مدتی هم مرد بدهکار فرار کرد، او یک دوست نزدیک به نام شهریار داشت که کارهایش را هم انجام می داد. به سراغ شهریار رفتم و از او خواستم محل مخفی شدن مرد بدهکار را به من نشان بدهد ولی او منکر شد و گفت خبری از وی ندارد. در همین گیرو دار عصبانی شدم و ناگهان با اسلحه ای که همراهم بود دو گلوله به او زدم و فرار کردم.

کارگر ساختمانی که در سودای پولدار شدن به خرید و فروش دلار رو آورده بود، هنگامی که خود را با ضرر 400 میلیون تومانی رو به رو دید نقشه یک جنایت را اجرا کرد. بعد از

سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: متهم که در یک ساختمان نیمه کاره در منطقه ولنجک کارگری می کرد بعد از دستگیری تحویل دادسرا شد. تحقیقات از او به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دارد.

واژه های کلیدی: اسلحه | ایران | جنایت | کارگر | کارگری | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz