کنگره نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی

کنگره: نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی نوشابه پیشگیری تغذیه تاثیر دوغ در پیشگیری از گرمازدگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی

به گزارش تسنیم، شهرام شکوهی شرایط سخت خواننده شدن در مقایسه با بازیگرشدن را شرح داد و تأکید کرد که با پول نمی شود خواننده شد. چندی بود که از شکوهی و کنسرت

ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی

ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی

عبارات مهم : جراحی

خواننده پاپ راجع به شایعات مربوط به ۱۸ عمل جراحی روی صورتش گفت.

به گزارش تسنیم، شهرام شکوهی شرایط سخت خواننده شدن در مقایسه با بازیگرشدن را شرح داد و تأکید کرد که با پول نمی شود خواننده شد.

چندی بود که از شکوهی و کنسرت هایش خبری نبود. علت این غیبت را بیماری و پرسشها شخصی بیان می کند.

او قرار بود ٢٠ تیر کنسرتی در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته باشد که البته به علت مشکلاتِ قلبی و عمل جراحی، این کنسرت جهت یک ماه به تعویق افتاد. علت مسئله قلبیِ شکوهی هم در نوع خودش جالب هست؛ دیدن بازی کشور عزیزمان ایران و گل نشدنِ توپ طارمی در دقیقه ٩٤ بازی با پرتغال.

تسنیم نوشت: شهرام شکوهی راجع به این که ١٨ عمل جراحی روی صورتش انجام داده است یا خیر؟ گفت: صورت من الان برابر شماست؛ بیایید و ببینید.

من فقط عینکم را برداشتم و البته پولیپ بینی ام را هم عمل کردم. به هر روی دوام جهت هنرمند ارزشمندترین چیز هست. این که سال ها بعد شما را کسی ببیند و بگوید که با فلان موزیک شما خاطره دارم یا با فلان موزیک شما عاشق شدم و ازدواج کردم.

او راجع به وجود مافیا در موسیقی توضیح داد: اگر راجع به بازیگری می گفتید، زیاد قبول می کردم. ممکن است شما با پول بتوانید نقشی را در یک فیلم بخرید، ولی با پول نمی توانید سالن را پر کنید. با پول نمی توانید صدایتان را وارد ضبط ماشین ها کنید.

گوش ما انسان ها علی رغم چشم مان سخت تر فریب می خورد. شما نمی توانید خودتان را مجبور به شنیدن صدای کسی کنید که از صدایش خوشتان نمی آید.

ماجرای ۱۸ عمل جراحی روی صورت شهرام شکوهی

واژه های کلیدی: جراحی | موزیک | کنسرت | خواننده | عمل جراحی | عمل جراحی | شهرام شکوهی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz