کنگره نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی

کنگره: نوشیدنی سبزیجات استفاده گرمازدگی نوشابه پیشگیری تغذیه تاثیر دوغ در پیشگیری از گرمازدگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مانند یک پدر می‌گویم به کشتی برگرد / توصیه امامعلی حبیبی به رسول خادم

اولین طلایی تاریخ المپیک ورزش کشور عزیزمان ایران گفت: به رسول خادم توصیه می‌کنم به خاطر کشتی‌گیران و عزت کشتی کشور عزیزمان ایران بماند و به کارش ادامه دهد.&nbsp

مانند یک پدر می‌گویم به کشتی برگرد / توصیه امامعلی حبیبی به رسول خادم

توصیه امامعلی حبیبی به رسول خادم: مانند یک پدر می گویم به کشتی برگرد

عبارات مهم : ایران

اولین طلایی تاریخ المپیک ورزش کشور عزیزمان ایران گفت: به رسول خادم توصیه می کنم به خاطر کشتی گیران و عزت کشتی کشور عزیزمان ایران بماند و به کارش ادامه دهد.

امامعلی حبیبی نخستین طلایی تاریخ ورزش کشور عزیزمان ایران در بازی های المپیک در رابطه با استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی به ایسنا گفت: من اهل مداهنه نیستم ولی به عنوان نخستین طلایی تاریخ ورزش کشور عزیزمان ایران در بازی های المپیک و با احترام به همه روسا باید بگویم که در عمرم رییس فدراسیونی ندیدم که از رسول خادم بهتر باشد. البته دغدغه های خادم نیز شخصی نیست بلکه دغدغه او بزرگی و منافع کشتی کشور است.

قهرمان دنیا و المپیک همچنین گفت: از مسئولانی که با استعفای ایشان موافقت نکردند تقدیر می کنم و از آن ها می خواهم که زمینه بازگشت خادم را فراهم کنند و حامی و پشتیبان او باشند. من تا به حال رییس فدراسیونی سالم تر از او ندیده ام و کارنامه اش نیز موفق بوده است.

مانند یک پدر می‌گویم به کشتی برگرد / توصیه امامعلی حبیبی به رسول خادم

وی ادامه داد: به رسول خادم توصیه می کنم که اگرچه شاید جهت موفقیت همه چیز مهیا نباشد ولی به خاطر کشتی گیران و عزت کشتی کشور عزیزمان ایران هم که شده است بماند و به کارش ادامه دهد. به عنوان یک پدر نیز از او درخواست دارم که به خاطر سربلندی کشتی ایران، بماند. ضمن اینکه ورزش برد و باخت دارد و کشتی کشور عزیزمان ایران در حال پوست اندازی جهت المپیک 2020 هست، بنابراین مسئولان ورزش باید تا المپیک توکیو از ورزش اول کشور عزیزمان ایران حمایت کنند تا پرچم کشورمان در بازیهای المپیک به اهتزاز درآید.

حبیبی که بار دیگر یک عمل جراحی بر روی چشم خود انجام داده در رابطه با اوضاع جسمانی اش اظهارکرد: با عمل جراحی که دوباره انجام دادم ۵۰ درصد از درد چشمم کم شده است ولی امیدوارم مردم دعا کنند تا به سلامتی کامل برسم و این مسئله برطرف شود.

اولین طلایی تاریخ المپیک ورزش کشور عزیزمان ایران گفت: به رسول خادم توصیه می‌کنم به خاطر کشتی‌گیران و عزت کشتی کشور عزیزمان ایران بماند و به کارش ادامه دهد.&nbsp

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | المپیک | کشتی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz